Vi använder cookies för att förbättra användbarheten på vår webbplats och göra våra online-tjänster mer relevanta för dig. Genom att fortsätta surfa på vår webbplats godkänner du vårt användande av cookies.

Kontakta oss



Vi vill att du ska trivas hos oss så tveka inte att prata med oss på plats om du har några frågor.

Reception telefon: 0550-13130
Reception mejl: Kristinehamnarena@kunskapsporten.nu


Kristinehamn Arena på sociala medier
Facebook
Instagram


Tomas Olsson

Platschef Kristinehamn Arena
Tomas.Olsson@kunskapsporten.nu
010-40 50 112

Linda Henriksson

Koordinator Padel/Reception/Café
Linda.Henriksson@kunskapsporten.nu
073-837 08 23 / 0550-13130

Tony Åhling

Koordinator Bad
Tony.Ahling@kunskapsporten.nu
010-40 50 111

Erika Andersson

Ekonomi- och Löneadministratör
Erika.Andersson@kunskapsporten.nu
010-40 50 114

Annelie Wåhlberg

Koordinator Städ
Annelie.Wahlberg@kunskapsporten.nu
010-4050137

Jessica Sökjer

Koordinator Gym
Jessica.Sokjer@kunskapsporten.nu 
010-405 01 17

Har du synpunkter, skicka dom till oss